venatrontactical-icon

VENATRON SELLER PLUS+

Temelden itibaren yatırımcının yanında olan Venatron Tactical, uluslararası askeri standartlarda askeri tekstil ürünlerini bayiler aracılığı ile sahadaki güvenlik profesyonellerine ulaştırmayı hedefler.

Venatron Seller Plus+(B2B) İşletmeden işletmeye yapılan yüksek adetli ticaretin, üretimden son kullanıcıya kadar oluşan operasyonel süreci alanında uzman Venatron Operasyon Yöneticileri tarafından yönetilmesini ve yatırımcının sahada rakiplerinden daha güçlü olması adına multidisipliner çalışmalar içerir.

Özelleştirilmiş Fiyatlar

İhtiyacınız olan ürünleri üreticiden piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyata ve çeşitli ödeme alternatifleriyle satın alma avantajını yakalayın.

Bayi Özel İndirimleri

Çeşitli kampanyalarımızdan biri mutlaka size hitap edecektir. Avantajı yakalayın ve rekabet gücünüzü artırın.

Öncelikli Satınalma

Firmamız ile bir indirim protokolü oluşturun. Bu indirim oranları tüm toptan alımlarınızda uygulanacak ve her seferinde yüksek standartlı ürünlerin ve pazarlık yapmamanın huzurunu yaşayacaksınız.

7/24 Destek

Venatron Tactical ürünleri ile ilgili üretim, teknik bilgi, görsel, doküman ve kampanyalar konusunda 7/24 öncelikli destek alın.

BAYİLER İÇİN TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Temelden itibaren yatırımcının yanında olan Venatron Tactical, grup şirketi olan Venatron Enterprise Security Services teknoloji ekibi tarafından desteklenir.

E-ticaret platformunda markalaşmak isteyen bayilerin e-ticaret projelerinin geliştirilmesi, siber güvenliğinin sağlanması, yönetilmesi noktasında profesyonel danışmanlık hizmeti sağlar.